stażysta w dziale należności, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata błaszczyk+48 +48 661600007
numer referencyjny
/599/04/2021/MB - 69804

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 26 zł brutto/h w czasie pierwszych 6 miesięcy
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

•obsługa poczty przychodzącej

•archiwizacja dokumentów finansowych

•potwierdzanie sald rozrachunkowych z odbiorcami

•pomoc w bieżących pracach Działu Order to Cash, w tym analizach i zestawieniach

•docelowo możliwe księgowanie, uzgadnianie i rozliczanie wpłat od Odbiorców

•docelowo możliwy udział w procesie księgowania i zatwierdzania rabatów i wydatków promocyjnych

•docelowo możliwy udział w procesie monitoringu i windykacji należności

oczekujemy

•studenci kierunków finanse lub rachunkowość (mile widziane)

•wysoka motywacja do ciągłego podnoszenia kompetencji i rozwoju

•komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

•dokładność, terminowość i umiejętność rozwiązywania problemów

•dobra znajomość języka angielskiego

•znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel