stażysta w dziale onemsr - market specific requirements, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka twarda+48 +609306808
numer referencyjny
/412/01/2021/AT - 67715
klient
GSK Services Sp. z o.o.

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

  • wsparcie administracyjne w zarządzaniu dużą ilością danych
  • tworzenie wzorów dokumentów
  • kontakt z innymi działami wewnątrz firmy
  • praca z dokumentacją rejestracyjną dla produktów z portfolio firmy
  • praca z dokumentacją w bazach danych
  • wsparcie autorów MSRs w tworzeniu i zamawianiu dokumentacji

oczekujemy

  • statusu studenta, preferowane kierunki: biologiczne, farmaceutyczne, chemiczne oraz pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego; w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy
  • otwartość na nowe i zróżnicowane zadania administracyjno-rejestracyjne
  • umiejętność zarządzania własnym czasem
  • terminowość
  • samodzielność