stażysta w dziale produkcyjnym (kapsułki), poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena antoszewska+48 661600007
numer referencyjny
/568/02/2020/MA - 62971
klient
GSK Services Sp. z o.o.

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • możliwość realizowania ciekawych zadań, przyczyniając się do utrzymywania wysokiego poziomu jakości w GSK w Poznaniu
  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę zlecenie
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • udział w projektach podnoszących bezpieczeństwo, jakość oraz efektywność procesów produkcyjnych
  • zbieranie danych, opracowywanie statystyk, prowadzenie analiz wskaźników liniowych i wyciąganie z nich wniosków, przygotowywanie prezentacji
  • prowadzenie działań wyjaśniających do reklamacji przychodzących z rynków oraz do problemów występujących w procesach produkcyjnych
  • wsparcie we wdrażaniu i utrzymywaniu standardu strefowania i 5S
  • obserwacja procesów produkcyjnych w celu poszukiwania potencjalnych ryzyk oraz strat, adresowanie dla nich rozwiązań mitygujących i/ lub eliminujących; projektowanie nowych standardów pracy w środowisku produkcyjnym
  • mile widziane: znajomość narzędzi lean sigma

oczekujemy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B2)
  • student IV/V roku lub absolwent dyspozycyjny do 35h tygodniowo
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w pracę i naukę