stażysta w dziale rekrutacji, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja kościńska+48 +48 697 800 764
numer referencyjny
/401/11/2018/PK - 55239

opis stanowiska

oferujemy

  • 6-miesięczny staż
  • zdobycie doświadczenia w zakresie technik pozyskiwania kandydatów i prowadzenia procesów rekrutacyjnych dla prestiżowych Klientów
  • możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży
  • uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • elastyczny czas pracy
  • świeża kawa bez limitu ;)
  • stałe zatrudnienie - szukamy osób, które chcą zostać z nami na dłużej

zadania

  • W trakcie trwania 6 miesięcznego, płatnego stażu, pokażemy Ci jak funkcjonuje Randstad w Polsce i na świecie, ale również pozwolimy Ci się sprawdzić w działaniach, takich jak:
  • pozyskiwanie najlepszych specjalistów z rynku
  • kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych wraz z konsultantem
  • aktualizacja firmowej bazy danych
  • bieżące wsparcie konsultantów

oczekujemy

  • chęci rozwijania się w obszarze rekrutacji i kontakcie z kandydatami
  • doskonałych zdolności interpersonalnych
  • elastyczności i dynamizmu w działaniu
  • pro-aktywnej postawy
  • umiejętność rozmowy w języku angielskim (min. B2)