stażysta w dziale szkoleń i dokumentacji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka twarda+48 +609306808
numer referencyjny
/452/12/2020/AT - 67311
klient
GSK Services Sp. z o.o.

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

• współudział w zarządzaniu dokumentacją Systemu Jakości (przygotowanie, opiniowanie, zatwierdzanie i archiwizacja dokumentacji jakościowej, zapewnienie prawidłowego funkcjonowania cyklu życia dokumentu)

• wsparcie procesu zarządzania szkoleniami w środowisku GMP

• wsparcie w ciągłym doskonaleniu i usprawnianiu procesów zarządzania szkoleniami i zarządzania dokumentacją w środowisku GMP, wsparcie w dostosowywaniu procesów do bieżących potrzeb biznesowych

• współudział w zarządzaniu procesem archiwizacji Raportów Serii

• aktywne wspieranie w usprawnienia kluczowych procesów jakościowych (zarządzanie danymi jakościowymi)

• wdrażanie i egzekwowanie zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), systemu Zarządzania Jakością oraz prawa farmaceutycznego

• identyfikacja potencjalnych ryzyk jakościowych i biznesowych oraz bieżące wsparcie w zakresie budowania odpowiedniej świadomości ryzyk jakościowych poprzez właściwe postawy i zachowania (konsultacje, obserwacje procesu , poszukiwanie rozwiązań)

• realizacja i przestrzeganie polityki dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników

oczekujemy

• statusu studenta

• dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

• dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym bardzo dobrej znajomości Excela)

• kreatywności, proaktywnej postawy

• umiejętności pracy w zespole

• zdolności komunikacyjnych

• dokładności, zaangażowania w powierzone zadania

• odpowiedzialności

• mile widziana znajomość podstaw GMP