stażysta w dziale zakupów, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka kurczak+48 667 966 887
numer referencyjny
/324/10/2020/AK - 66137

opis stanowiska

Jesteś ambitny, sumienny i zorganizowany? Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Chcesz rozwijać się również w kontaktach z dostawcami międzynarodowymi? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, dołącz do lidera motoryzacyjnego z siedzibą w Dąbrowie Górniczej!

oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku motoryzacyjnym
  • płatny staż (z możliwością zatrudnienia w strukturach firmy)
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz uczenia się od najlepszych
  • płatne nadgodziny
  • pracę biurową od poniedziałku do piątku
  • uczestnictwo w interesujących projektach

zadania

  • wsparcie działu zakupów
  • zapewnienie ciągłości dostaw
  • kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi
  • wystawianie dokumentów zakupowych
  • wyjaśnienia nieścisłości i niezgodności

oczekujemy

  • komunikatywności
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości SAP będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjności