stażysta w dziale zapewnienia standardów inżynieryjnych, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata błaszczyk+48 +48 661600007
numer referencyjny
/103/03/2021/MB - 68555

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

•wsparcie pracowników działu w codziennych obowiązkach

•udział w procesie Energy Saving

•analiza danych o zużyciu mediów

•tworzenie raportów, prezentacji

•wsparcie w toczących się zadaniach dotyczących systemów mechanicznych (praca z dokumentacją techniczną i jakościową)

•wsparcie w procesach optymalizacyjnych pracę działu

oczekujemy

•student II stopnia kierunków technicznych (preferowane: Inżynieria Środowiska, Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka)

•znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

•biegła znajomość MS Office (w szczególności MS Excel), PowerPoint, AutoCAD,

•umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w szczególności systemy mechaniczne, rurowe, HVAC, elektryczne)

•umiejętności pracy w zespole

•rozwinięte umiejętności komunikacyjne

•samodzielność, zaangażowanie w powierzone zadania