stażysta w dziale zarządzania projektami, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena antoszewska+48 661600007
numer referencyjny
/378/12/2019/MA - 62008
klient
GSK Services Sp. z o.o.

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • Możliwość poznania biznesu w wiodącej firmie w branży ochrony zdrowia na świecie
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • Roczny staż w oparciu o Umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • System benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • Wsparcie prowadzonych projektów inwestycyjnych w GSK Poznań
  • Przygotowywanie dokumentów korporacyjnych dla prowadzonych inwestycji oraz rysunków przebudowywanych obszarów
  • Współpraca z wykonawcami i pracownikami GSK
  • Prowadzenie teczek zbiorczych projektów
  • Przygotowanie harmonogramów prac i kontrolowania stopnia ich wykonania • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Aktywny udział w procesie ofertowania i wycen
  • Przygotowywanie bieżących dokumentów i opracowań na potrzeby Działu

oczekujemy

  • Wykształcenia technicznego (preferowani studenci IV i V roku)
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość AutoCad i MS Project
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego (B2)
  • Motywacji do rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Orientacja na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności, terminowości oraz umiejętności organizacji pracy własnej