stażysta w pionie technicznym, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

romana stróżewska+48 +48665217624
numer referencyjny
/166/02/2021/RS - 68034

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Rekrutuj do nas

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

  • udział w projektach podnoszących bezpieczeństwo, jakość oraz efektywność procesów produkcyjnych z naciskiem na aspekty techniczne; zbieranie danych, opracowywanie statystyk, prowadzenie analiz wskaźników i wyciąganie z nich wniosków,
  • przygotowywanie prezentacji prowadzenie działań wyjaśniających do problemów technicznych występujących w procesach produkcyjnych
  • obserwacja procesów produkcyjnych w celu poszukiwania potencjalnych ryzyk dotyczących aspektów technicznych, adresowanie dla nich rozwiązań mitygujących i/lub eliminujących; projektowanie nowych standardów pracy w środowisku technicznym

• mile widziane: znajomość narzędzi lean sigma

oczekujemy

  • profil stanowiska wymaga: statusu studenta IV lub V roku lub absolwenta, preferowany kierunek techniczny (np. mechanika, automatyka i podobne),
  • dostępności w wymiarze 30-35 godzin tygodniowo, bardzo dobrej obsługi komputera (w szczególności pakietu Microsoft Office),
  • dobrej znajomości języka angielskiego, bardzo dobrej organizacji pracy (praca w środowisku wielozadaniowym), zaangażowania, dokładności, umiejętności analitycznego myślenia, komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole