stażysta w zespole handlowym, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

justyna wielogórska+48 607373586
numer referencyjny
/419/10/2019/NW - 61159

opis stanowiska

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w globalnej firmie z branży farmaceutycznej? Jesteś studentem kierunku finanse, rachunkowość, ekonomia, analiza danych? Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim? Jeżeli tak - zapraszamy Cię do współpracy!

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 6 miesięcy,
  • Wynagrodzenie na poziomie 22 zł/h brutto,
  • Zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania działu finansowego w dużej międzynarodowej korporacji sektora farmaceutycznego,
  • Zdobycie nowych umiejętności i rozwinięcie własnych kompetencji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Elastyczny czas pracy

zadania

  • Wprowadzanie danych do systemu i ich weryfikacja pod kątem poprawności,
  • Weryfikacja poprawności i archiwizacja otrzymywanych raportów,
  • Przygotowywanie zestawień w oparciu o dostarczony zakres danych,
  • Archiwizacja umów przetargowych,
  • Weryfikacja bieżącej korespondencji,
  • Realizacja zamówień w systemie,
  • Dodatkowe aktywności wynikające z aktualnych potrzeb biznesowych

oczekujemy

  • Biegłość w obsłudze komputera i podstawowa znajomość MS Excel,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność, umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy i chęć do nauki,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu,
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem – mile widziane