stażysta w zespole planowania produkcji, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/300/06/2019/DB - 59045
klient
GSK Services Sp. z o.o.

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można pomagać ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • Godziny pracy dopasowywane do Twoich potrzeb
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w firmie będącej liderem w branży
  • System benefitów RandstadPlus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z długoterminowym planowaniem produkcji
  • Udział w cyklicznych procesach takich jak miesięczny przegląd popytu w horyzoncie 24 miesięcy
  • Wsparcie bieżących projektów z obszaru planowania długoterminowego
  • Udział w spotkaniach i telekonferencjach

oczekujemy

  • Studenci IV, V roku kierunków o profilu biznesowym (biznes międzynarodowy, logistyka, zarządzanie lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (głównie Excel)
  • Dokładność, terminowość i dobra umiejętność organizacji pracy
  • Podstawowa wiedza z zakresu łańcucha dostaw / logistyki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stażu / praktyce w dużej firmie
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy w międzynarodowym środowisku (wyjazdy zagraniczne, staże, stypendia itp.)