stażysta w zespole rekrutacji finansowych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna buczko+48 693 920 068
numer referencyjny
/68/02/2018/MP - 49634

opis stanowiska

Czy chcesz wspierać kandydatów w poszukiwaniach wymarzonego miejsca pracy? Czy wiesz jakie pytania zadawać na rozmowie rekrutacyjnej lub chcesz się tego dowiedzieć? W jaki sposób budować relację z kandydatami? A przy tym pracować w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów? ;)

Poszukujemy proaktywnej i energicznej osoby, która nie boi się nowych wyzwań, a praca z ludźmi to spełnienie marzeń!

oferujemy

  • płatny staż (umowa na okres 6-ciu miesięcy z realną możliwością przedłużenia współpracy)
  • program wprowadzający pod czujnym okiem Buddy’ego oraz zespołu
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące oraz doszkalające umiejętności rekrutacyjne
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w okolicy Dworca Zachodniego
  • udział w ciekawych projektach i inicjatywach wewnątrz firmy
  • rozwój oraz samorealizacja w dynamicznym i inspirującym zespole
  • gorąca czekolada w każdy poniedziałek! :)

zadania

  • pomoc w realizacji projektów rekrutacyjnych z obszaru finansów, księgowości i bankowości
  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • wyszukiwanie kandydatów posiadających wymagane kompetencje
  • prowadzenie rozmów telefonicznych oraz face to face z kandydatami
  • przygotowywanie profili kandydatów z wykorzystaniem języka angielskiego
  • wsparcie zespołu w bieżących pracach administracyjno-biurowych

oczekujemy

  • pełna dyspozycyjność (40 godzin w tygodniu)
  • chęć rozwijania się w obszarze rekrutacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • bardzo dobrej umiejętności organizacji czasu własnego
  • otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania