stażysta/ka logistyki, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

beata przywitowska+48 605 333 438
numer referencyjny
/557/03/2019/BP - 57556

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić!

Procter&Gamble to jedna z największych firm działających w branży FMCG, również dzięki współpracy z Agencją Randstad znajduje najlepszych kandydatów do wielu rozwojowych projektów rekrutacyjnych. Nie boisz się wyzwań - aplikuj!

Czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • pracę na pełen etat na czas określony (01.06-30.09.2019) - umowa o pracę za pośrednictwem Agencji Randstad - płatny staż
  • zdobywanie profesjonalnych doświadczeń w centrum planistycznym międzynarodowej firmy z branży FMCG
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • komfortowe warunki pracy
  • dostęp do platformy benefitowej oraz pakietu medycznego
  • w czasie sesji egzaminacyjnej elastyczne godziny pracy

zadania

  • wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów firmy jak i do arkuszy Excela
  • sprawdzanie poprawności danych
  • sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiza danych
  • wsparcie techniczne dla wewnętrznych interesantów
  • procesowanie zamówień wewnętrznych

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom średnio-zaawansowany lub zaawansowany
  • doskonała obsługa pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • nastawienie proklienckie i komunikatywność
  • gotowość do wykonywania zadań analitycznych w krótkim czasie
  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów oraz absolwenci kierunków powiązanych z logistyką