stażysta/stażystka w dziale księgowości lub kontrolingu, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina tworek+48 667100675
numer referencyjny
/73/10/2019/PT - 60868

opis stanowiska

Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat studiów, posługujesz się biegle językiem angielskim a Twój plan zajęć nie jest już tak napięty jak na początku studiów masz unikatową szansę zajrzeć do świata finansów i księgowości!

Zapraszamy Cię do fascynującej podróży, której celem jest poznanie siebie oraz efektywne wykorzystanie swoich umiejętności w pracy, która pozwoli Ci na ich rozwinięcie. Weź udział w warsztatach Poznaj siebie i wygraj staż, które dadzą Ci możliwość poznania swoich mocnych stron za pomocą profesjonalnego kwestionariusza oraz wzięcia udziału w jedynym w swoim rodzaju procesie rekrutacyjnym.

Na staż zapraszamy Cię wraz z Naszym Klientem, liderem w dostarczaniu infrastruktury informatycznej na całym świecie, który zatrudnia prawie 159 tysięcy pracowników, obsługujących klientów w ponad 100 krajach.

Weź udział w wydarzeniu i poznaj Naszego Klienta oraz Randstad już 14 listopada o 10:30 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Matejki 22/26 Aula na poziomie 0). Nie może Cię tam zabraknąć!

oferujemy

  • 3 miesiące płatnego stażu w jednym z działów księgowości
  • możliwość poznania specyfiki pracy obszarze shared service
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia

zadania

Będziesz wspierać jeden z działów:

dział księgi głównej pokaże Ci jak:

  • monitorować konta klientów
  • zapewniać wsparcie podczas audytów
  • sporządzać sprawozdania
  • wprowadzać dane do systemu SAP i Oracle

w dziale kontrolingu podejrzysz jak:

  • prognozować i analizować dane finansowe
  • monitorować przychody i koszty
  • analizować ryzyko finansowe

w dziale należności dowiesz się jak:

  • wystawiać faktury
  • alokować płatności na kontach
  • dbać o dane klientów i zarządzać kontami w systemie
  • uzgadniać salda
  • kontaktować się z klientami za pomocą maila

oczekujemy

  • komunikatywności i samodzielności
  • znajomości języka angielskiego w stopniu biegłym (min. B2)
  • chęci do rozwoju w obszarze księgowości lub kontrolingu
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin lub 3/4 etatu
  • biegłej znajomości MS Office (w szczególności Excel)