stażysta/stażystka w zespole marketingu do środowiska medycznego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Biotechnologia, Farmaceutyka
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka pokrzywka+48 605131813
numer referencyjny
/190/05/2019/AP - 58378

opis stanowiska

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • elastyczny czas pracy
  • stawkę 22 pln/h
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • możliwości rozwoju w firmie z obszaru ochrony zdrowia o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość udziału w szkoleniach
  • możliwość nauki warsztatu marketingowego

zadania

  • wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi marketingowych dedykowanych lekarzom, stomatologom i farmaceutom
  • rozwijanie i produkcja materiałów marketingowych (digital)
  • kontrola budżetu promocyjnego
  • ścisła współpraca z Działem Marketingu i Zespołem Przedstawicieli
  • wsparcie organizacji targów
  • wsparcie administracyjne

oczekujemy

  • wykształcenia wyższe lub w trakcie studiów
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności i nastawienia na jakość wykonywanej pracy