supervisor zespołu księgowego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/491/02/2021/MD - 68339

opis stanowiska

jeśli w pracy oprócz pełnej samodzielności w obszarze podatkowym i sprawozdawczości, doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym, cenisz sobie również obszar zarzadzania zespołem a w dodatku lubisz mieć kontakt z Klientem, zachęcamy do podjęcia nowego wyzwania! zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w rozpoznawalnej w swojej branży, firmie
  • stałą współpracę w ramach zatrudnienia na umowę o pracę
  • atrakcyjne benefity
  • pracę w systemie hybrydowym
  • atrakcyjna lokalizacja biura oraz samo biuro

zadania

  • bieżąca kontrola projektów
  • kontakt z Klientami, na temat bieżącej współpracy, dbanie o rentowność projektów
  • współpraca ze Starszymi Księgowymi
  • wsparcie merytoryczne zespołu
  • kontrola ksiąg
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • ustalanie potrzeb szkoleniowych w podległych zespołach,
  • udział w rekrutacjach do swojego zespołu

oczekujemy

  • doświadczenie w zarządzaniu rentownością projektów,
  • 3-5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem (powyżej 5 osób),
  • umiejętność budowania relacji w ramach zespołu
  • preferowane doświadczenie w audycie, BPO/SSC, firmie doradczej lub na stanowisku managerskim w biurze rachunkowym,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom C1),
  • wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie kierunkowe, a w szczególności zarządzanie, finanse lub ekonomia,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości (polskich i międzynarodowych) oraz przepisów podatkowych, mile widziane dodatkowe kwalifikacje typu biegły rewident/ ACCA
  • praca nad kilkoma projektami równolegle, praca pod presją czasu, kontrola terminów.