świąteczny doradca klienta, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

numer referencyjny
/502/10/2020/MG - 66300

opis stanowiska

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś otwarty i komunikatywny? Interesujesz się makijażem? Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w prestiżowej sieci perfumerii
  • pracę w centrum Warszawy

zadania

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru ekskluzywnych kosmetyków w okresie świątecznym
  • obsługa kasy fiskalnej, pakowanie prezentów
  • dbanie o ekspozycję produktów i obsługę klienta według standardów perfumerii

oczekujemy

  • dyspozycyjności w grudniu 2020 (w szczególności weekendy, okres przedświąteczny i przedsylwestrowy)
  • optymizmu, energii oraz gotowości do pracy z klientami
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (praca hostessy/ sprzedawcy/ doradcy klienta)
  • zdolności manualne (pakowanie prezentów)
  • dużym plusem będzie Twoje zainteresowanie tematyką makijażu