szkoleniowiec-mistrz zmiany, mysłowice

lokalizacja
mysłowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna kucharzewska+48 695951744
numer referencyjny
/8/10/2018/AK - 54190

opis stanowiska

Dzielenie się wiedzą to Twoja pasja? Podejmij współpracę z międzynarodową firmą, która umożliwi Ci dalszy rozwój zawodowy! Nie czekaj - aplikuj!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, ubezpieczenie NNW, pożyczki pracownicze)

zadania

  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników działu produkcji z zakresu obsługi maszyn i reklamacji oraz planu fabryki
  • nadzorowanie przeglądów
  • zastępowanie mistrzów zmiany na produkcji w razie ich nieobecności
  • przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów produkcyjnych

oczekujemy

  • wykształcenia z zakresu technologii żywienia - mile widziane
  • doświadczenia w pracy o profilu produkcyjnym
  • znajomości zasad HACCP i BRC - mile widziane
  • otwartości i komunikatywności