tactical buyer witch french (direct), bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela tabor-żurawska+48 601544004
numer referencyjny
/278/03/2019/IT - 57313

opis stanowiska

oferujemy

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o strukturze korporacyjnej
  • pracę w firmie rozpoznawalnej marcie
  • możliwość pracy z lokalnymi i globalnymi dostawcami
  • ciągły rozwój i doskonalenie kompetencji
  • przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny w postaci:
  • prywatnej opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
  • ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowania do obiadów (stołówka zakładowa),
  • dofinansowania do wczasów/wypoczynku,
  • talonów na święta
  • profitów dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
  • pożyczek dla pracowników na preferencyjnych warunkach
  • profitów pieniężnych za polecenie pracownika w ramach programu rekomendacji

zadania

  • monitorowanie i obsługa zamówień zgłaszanych przez dział planowania
  • zarządzanie zamówieniami w programie SAP
  • bieżąca komunikacja z planistami, dostawcami i zakupami strategicznymi
  • nadzorowanie procesu wydawania faktur (sprawdzanie poprawności)
  • odpowiedzialność za tworzenie i utrzymywanie harmonogramów
  • odpowiedzialność i informowanie dostawców w zakresie utrzymywania minimalnego / maksymalnego poziomu zapasów
  • wsparcie działu planowania w zakresie zarządzania zapasami
  • doskonalenie procesów zakupu i dokumentacji
  • analiza raportów, dążenie do ich klaryfikacji

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego przez ostatnie 3 lata w dziale zakupów
  • doświadczenia w przygotowaniu strategii negocjacyjnej i prowadzeniu negocjacji
  • biegłej znajomości języka francuskiego - warunek konieczny
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego
  • kompetencji w zakresie rozwiązywania problemów
  • umiejętności analitycznych
  • kompetencji komunikacji i budowania relacji
  • silnego zorientowania na klienta i ciągłe doskonalenie procesów
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • znajomości strategii, taktyki i trendów na rynku
  • umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku zawodowym
  • obsługi programu SAP i pakietu MS Office