talent acquisition coordinator, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka madej+48 501327453
numer referencyjny
/24/12/2018/AM - 55455

opis stanowiska

Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy w dziale HR międzynarodowej firmy? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Posiadasz wiele pasji do pracy z ludźmi i nie boisz się wyzwań? Mamy pracę dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży tytoniowej
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • wspieranie procesu rekrutacji dla zespołu pracującego w Szwajcarii - planowanie kalendarza spotkań, umawianie kandydatów
  • zapewnienie pomocy kandydatom i menedżerom w kwestiach związanych z procesem rekrutacji i wdrażania
  • administrowanie systemami i narzędziami wspierającymi procesy rekrutacyjne i śledzenie aplikacji
  • przygotowywać umów o pracę i koordynowanie działań związanych z zatrudnieniem
  • współpraca z działem finansów w kwestiach związanych z wydatkami pracowników
  • tworzenie raportów i analiz

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego (min. C1)
  • min. 6 mc doświadczenia w pracy w dziale HR
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych
  • skupienia na szczegółach, dokładności i skrupulatności
  • znajomości MS Excel i SAP
  • zaangażowania i chęci rozwoju w branży HR