talent acquisition coordinator, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina kubas+48 501333859
numer referencyjny
/33/09/2020/KP - 65330

opis stanowiska

Szukamy Talent Acquisition Coordinator dla światowego lidera w branży produkcyjnej i sprzedażowej, zlokalizowanej we Wrocławiu. Dołącz do nas, jeśli chcesz realizować międzynarodowe projekty rekrutacyjne. Szukamy osoby otwartej na nowe wyzwania zawodowe, która lubi pracować w dynamicznym środowisku.

oferujemy

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość realizacji projektów międzynarodowych
  • liczne szkolenia
  • umowę o pracę na dwa lata
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • imprezy integracyjne
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • zniżki do kin, teatrów, itp

zadania

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • korzystanie z różnych źródeł pozyskiwania Kandydatów
  • selekcja najlepszych Kandydatów, negocjowanie i prezentowanie ofert
  • dbałość o kontakt z Kandydatem na każdym etapie rekrutacji, udzielanie terminowej informacji zwrotnej
  • gromadzenie danych związanych z rekrutacją w systemie i narzędziach ATS
  • współpraca z kierownikami ds. rekrutacji i partnerami HR w różnych lokalizacjach w regionie Europy Wschodniej oraz z dostawcami zewnętrznymi
  • wspieranie działań employer brandingowych
  • zapewnienie wsparcia dla innych projektów

oczekujemy

  • doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • wykształcenia wyższego
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pozyskiwaniu Kandydatów z wykorzystaniem mediów społecznościowych
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • zorientowanie na Klienta, podejście biznesowe
  • nastawienie na realizację celów i ciągłe doskonalenie