talent acquisition specialist (praca zdalna), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/516/02/2021/AŁ - 68367

opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy technologicznej, poszukujemy onsite rekrutrów (talent acquisition specialist).

Jest to rola idealna dla specjalistów z doświadczeniem w rekrutacjach międzynarodowych, a także w obszarze SSC lub BPO.

oferujemy

  • bardzo konkurencyjne warunki wynagrodzenia
  • ciekawe projekty
  • możliwość pracy zdalnej
  • wszelkie narzędzia technologiczne

zadania

  • prowadzenie projektów E2E z obszarów m.in. finance/hr/IT (współpraca z Beneluksem), sales & marketing (współpraca z Rosją), sales & marketing (współpraca z Bliskim Wschodem)
  • wsparcie kadry managerskiej w podejmowaniu decyzji rekrutacyjnych
  • bycie pierwszym źródłem informacji dla kandydatów (baza, LinkedIn)
  • aktywne działania mające na celu pozyskanie jak najlepszych kandydatów

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku, preferowane doświadczenie w agencji zewnętrznej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • otwartości do podjęcia współpracy czasowej (z możliwością przedłużenia).