talent acquisition specialist, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra kasprzyk+48 663803365
numer referencyjny
/232/01/2021/AK - 67547

opis stanowiska

Dla międzynarodowego klienta z branży SSC poszukujemy pasjonata HR.

Masz doświadczenie w rekrutacjach specjalistycznych?

Praca z aktami osobowymi nie jest Ci obca?

Znasz bardzo dobrze język angielski i nie boisz się wyzwań?

oferujemy

  • stałą współprace w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • ciekawe i dynamiczne projekty
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • atmosferę, która sprawi, że zostaniesz z nami na dłużej

zadania

  • odpowiedzialność za prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
  • ścisła współpraca z managerami i dyrektorami
  • onbording pracowniczy
  • wsparcie działu HR w tworzeniu akt osobowych
  • wsparcie pracowników firmy w zakresie działań związanych HR
  • współpraca z jednostkami budżetowymi

oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • doświadczenia w pracy z aktami personalnymi,
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobrej organizacja pracy własnej i wielozadaniowość
  • umiejętności pracy w szybko zmieniającym się środowisku