tax specialist, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka madej+48 501327453
numer referencyjny
/53/12/2018/AM - 55490

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy w dziale finansów oraz wiedzę z zakresu podatków? Sprawnie posługujesz się językiem angielskim? Posiadasz wiele pasji do pracy i nie boisz się wyzwań? Mamy pracę dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży tytoniowej
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • pełne przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, podatek u źródła, akcyza) dla afiliatów w różnych krajach Europy, Bliskiego Wschodu czy Afryki
  • prowadzenie kontroli dokumentów
  • doradztwo podatkowe dot. transakcji dla innych działów
  • współpraca z innymi działami firmy oraz z zespołami w celu zapewniania najwyższej jakości realizowanych procesów
  • proponowanie oraz wdrażanie zmian mających na celu usprawnienia i poprawę efektywności procesów

oczekujemy

  • min 2-letniego doświadczenia w księgowości lub podatkach
  • wykształcenia wyższego w dziedzinie ekonomii, finansów, rachunkowości lub pokrewnej
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1)
  • umiejętności czytania i interpretowania przepisów prawnych i podatkowych
  • bardzo dobrej znajomości programu MS Excel
  • praktycznej znajomości MS Office
  • umiejętności analitycznych i dbałości o szczegóły
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy