team leader gl -księga główna, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

żaneta musiał+48 693503233
numer referencyjny
/615/02/2019/ŻM - 57053

opis stanowiska

Szukamy doświadczonych specjalistów GL z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem. Jeśli chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku - aplikuj!

oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w strukturze stabilnej międzynarodowej firmy będącej liderem na światowym rynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Mój system świadczeń, w tym finansowanie karty Multisport
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Pełne szkolenie i możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazna i spokojna atmosfera w pracy
  • Możliwość korzystania z pokoju chillout i leżaków na balkonach
  • Dogodna lokalizacja (blisko centrum Katowic z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi i infrastrukturą zlokalizowaną w bliskim sąsiedztwie przyrody)
  • Stojaki na rowery, dodatkowe miejsca parkingowe dla samochodów w ramach loterii samochodowej
  • Cotygodniowe dostawy świeżych owoców
  • Możliwość otrzymania dodatkowych świadczeń w ramach rekomendacji pracowniczej
  • Możliwość uczestniczenia w budowaniu i rozwoju firmy (w tym opcjonalne uczestnictwo w zagranicznych wyjazdach służbowych)

zadania

  • Kierowanie pracą zespołu GL
  • Wsparcie kontroli wewnętrznej zgodnie z MSSF
  • Wsparcie zespołu w codziennej pracy
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • zamknięcie miesiąca

oczekujemy

  • Dobra znajomość języka angielskiego - B2
  • Wykształcenie min. licencjackie
  • Minimum 3 lata z doświadczenia w GL
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysokie zrozumienie procesów księgowych i systemów informacyjnych KG
  • Znajomość zasad rachunkowości (MSSF)
  • Obsługi komputera, w tym program Excel