team leader w magazynie odzieżowym, gądki

lokalizacja
gądki, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena szymoniak - 785-102+48 806
numer referencyjny
/532/10/2018/MS - 54690

opis stanowiska

Lubisz i potrafisz zarządzać? Wiesz jak wypracować sobie autorytet?

Jesteś energiczny i otwarty? Dołącz do nas!

Team leader poszukiwany! Zarządzaj zespołem na dziale zwrotów dużego magazynu odzieżowego!

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Zadzwoń i dowiedz się więcej - 785-102-806

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji – dbamy o naszych pracowników nie tylko w czasie pracy!
  • bardzo miłą atmosferę w pracy
  • darmowy dojazd z Poznania

zadania

  • zarządzanie grafikiem pracowników oraz sprawdzanie listy obecności,
  • przydzielanie pracowników do czynności i stanowisk pracy,
  • sporządzanie listy PPOŻ i rozliczanie godzin,
  • dbanie o płynność produkcji ,
  • udział w meetingach produkcyjnych.

oczekujemy

  • predyspozycji do zarządzania ludźmi i zlecania im zadań oraz weryfikowania ich wykonania,
  • znajomości obsługi komputera: Pakiet MS Office Excel, Word,
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • umiejętności współpracy z zespołem oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • rzetelności i sumienności w wykonywaniu obowiązków,
  • zaangażowania i motywacji do pracy, którymi będziesz zarażać innych.