team leader with english, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/263/01/2019/NL - 56038

opis stanowiska

Znasz język angielski? Poszukujesz pracy w Poznaniu?

Ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • nowe miejsce i nowy zespół - dużo nowych możliwości!
  • świetną lokalizację w centrum miasta
  • benefity, których szukasz - m.in. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • odpowiedzialność za koordynowanie pracy teamu a także za codzienne wsparcie i motywowanie pracowników
  • monitorowanie poziomu realizacji KPI
  • tworzenie i usprawnianie procesów
  • raportowanie wyników pracy zespołu oraz udział w szkoleniach pracowniczych

oczekujemy

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w strukturze SSC/BPO)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (umiejętność płynnej codziennej komunikacji), na poziomie min. B2/C1
  • gotowości do pracy w modelu dwuzmianowym (zmiana poranna i popołudniowa)
  • nastawienia na realizację celów i umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji