team leader, płońsk

lokalizacja
płońsk, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

arleta tesarek+48 663501701
numer referencyjny
/428/10/2018/AT - 54593

opis stanowiska

Lubisz wyzwania? Masz doświadczenie w zarządzaniu produkcją? Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności miękkie? Chcesz brać czynny udział w budowaniu nowych struktur firmy? Zgłoś się do nas - mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

zadania

  • Efektywne prowadzenie procesów produkcyjnych (zarządzanie zasobami ludzkimi i materialnymi)
  • Utrzymywanie wydajności linii produkcyjnych zgodnie z założeniami planu produkcyjnego
  • Ciągłe doskonalenie zarządzania, procesów, produktów i procedur
  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych

oczekujemy

  • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze inżynierii produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, współpracy, pracy w grupie, komunikacji,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, systemy typu ERP)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników
  • Gotowość do wykonywania pracy w systemie 4 brygadowym