technical assistance, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna malan+48 +48697207434
numer referencyjny
/485/04/2021/JM - 69695

opis stanowiska

Razem z naszym klientem - międzynarodową firmą, zlokalizowaną we Włoszech, poszukujemy osoby na stanowisko Technical Assistance / Installation Officer.

Głównym zadaniem takiej osoby będzie naprawa i konserwacja maszyn oraz całych linii produkcyjnych u klientów zlokalizowanych w Niemczech, Polsce oraz sąsiednich krajów.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość odbycia szkoleń technicznych we Włoszech (2-3 miesiące);
  • możliwość podróżowania;

zadania

  • wykonywanie czynności związanych z montażem i uruchamianiem maszyn pakujących
  • naprawy / modyfikacje maszyny w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności
  • nadzór funkcjonalności maszyny / instalacji
  • analiza oraz rozwiązywanie wszelkich problemów pojawiających się na linii produkcyjnej
  • sporządzenie dokumentacji technicznej w celu walidacji oczekiwanych usług u klienta
  • optymalizacja czasu i kosztów faz interwencji
  • działalność ma być prowadzona głównie w podróżach służbowych, z częstszym celem podróży do Niemiec

oczekujemy

  • chęci podróżowania (szkolenie 2-3 miesiące we Włoszech)
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomości języka niemieckiego
  • znajomość języka włoskiego - mile widziana
  • dyspozycyjności
  • otwartości do nauki
  • chęci rozwoju w serwisie
  • doświadczenia w uruchamianiu maszyn produkcyjnych
  • wiedzy technicznej zdobytej podczas studiów