technical service coordinator (azure active directory&office 365), katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/145/12/2019/AJ - 61810

opis stanowiska

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, brać udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju?

Znasz środowisko chmurowe, MS Azure, Office 365 ?

Ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia)
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • możliwość pracy home office raz w tygodniu

zadania

  • projektowanie rozwiązań dla katalogów i usług e-mail, w tym Office 365 oraz rozwiązań chmurowych
  • kontrola zasobów wewnętrznych i zewnętrznych zasobów w odniesieniu do Office 365
  • wsparcie zarządzania serwisem, działania aplikacji (Active Directory Azure Active Directory i architektury Office 365)
  • wsparcie techniczne dla projektów Carve-Out i Carve-In związanych z Active Directory, Azure Active Directory oraz danych w Office 365

oczekujemy

  • wykształcenie z zakresu informatyki, matematyki lub pokrewne
  • wiedza z zakresu Azure Active Directory, Office 365 poparta doświadczeniem
  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami
  • znajomość Microsoft MSCA / E Private Cloud, a także MCITP
  • dobra znajomość ITIL i bezpieczeństwa IT
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego