technical support engineer - praca zdalna, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
6
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/420/01/2021/AJ - 67748

opis stanowiska

Dla jednego z naszych kluczowych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Technical Support Engineer. Jeśli wsparcie w rozwiązywaniu technicznych problemów nie jest Ci obce, a dodatkowo posługujesz się językiem obcym - zapraszam do kontaktu!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji oraz rozwój w jej strukturach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w 100% zdalnie
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych oraz dostęp do najnowszych technologii
  • pakiet świadczeń, m.in. opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, kursy językowe, dofinansowanie do posiłków

zadania

  • wspieranie klientów i dystrybutorów w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z produktami firmy (przez: telefon, czat, e-mail)
  • symulacja i analiza problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • dokumentowanie rozwiązań technicznych i najlepszych praktyk
  • współpraca z zespołami technicznymi i obsługą klienta
  • ciągłe doskonalenie w obszarze produktów i technologii firmy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: informatyka, automatyka lub elektronika)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym oraz dodatkowo znajomości języka niemieckiego, holenderskiego lub czeskiego (jako dodatkowy atut)
  • znajomości sterowników przemysłowych
  • wiedzy z zakresu konfiguracji sieci komputerowych
  • umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej
  • zdolności pracy pod presją czasu