technik / elektryk utrzymania ruchu (belgia), wielsbeke

lokalizacja
wielsbeke, zagranica
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

dominika bartosik+48 609305601
numer referencyjny
/171/08/2019/DB - 59990

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym technikiem utrzymania ruchu i pragniesz zmienić pracę na lepszą?Interesuje Cię praca za granicą, w której będziesz się mógł swobodnie komunikować w j.angielskim?

Zapoznaj się z naszą ofertą.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem wiodącej agencji pracy w Belgii
  • atrakcyjną stawkę uzależnioną od Twojego doświadczenia + dodatki zmianowe + bony żywnościowe
  • pracę w systemie zmianowym
  • zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach

zadania

  • naprawa maszyn i instalacji w parku maszyn
  • modyfikacja i optymalizacja pracy maszyn
  • nadzór nad funkcjonowaniem maszyn w parku maszyn

oczekujemy

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (technik utrzymania ruchu)
  • podstawowej umiejętności programowania PLC (znajomość Siemens S7 będzie atutem)
  • doświadczenia przy pracy z wysokim napięciem
  • wiedzy oraz umiejętności z zakresu mechaniki oraz elektryki
  • komunikatywnej znajomości j.angielskiego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • możliwości wyjazdu własnym autem
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem