technik energetyk, płońsk

kontakt w randstad
arleta tesarek - 663501701, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
płońsk, mazowieckie
obszar
energetyka
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/238/08/2018/AT - 53270

opis stanowiska

Szukasz pracy rozwojowej, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku? Mamy coś dla Ciebie!

Jeśli jesteś człowiekiem z pasja i na początku swojej kariery zawodowej, damy ci możliwość rozwoju, nauki i zdobywania wiedzy!

oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

- Stabilne zatrudnienie

- Praca w dynamicznym zespole

- Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, abonament medyczny, karta Multisport, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do posiłków)

zadania

- Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej

- Wykonywanie diagnostyki układów napędowych i elementów maszyn.

- Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego w zakresie mechaniki i elektromechaniki zgodnie z obowiązującymi standardami, wymogami bezpieczeństwa i jakości

- Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów, przeglądy urządzeń

- Realizacja działań prewencji dla wyznaczonego obszaru zgodnie z ustalonym harmonogramem

oczekujemy

- Podstawowej wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn oraz elektromechaniki

- Min. wykształcenie zawodowe techniczne

- Mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki, elektromechaniki

- Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.