technik it, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

iwona jaroszewicz+48 501324897
numer referencyjny
/27/09/2020/IJ - 65324

opis stanowiska

Marzy Ci się praca w obszarze hardware w międzynarodowej firmie, która mieści się w Twojej okolicy ?

Teraz możesz wspierać Dział IT i zyskać nowe doświadczenie! Aplikuj i sprawdź ofertę!

Lokalizacja: Wrocław, Fabryczna

oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę tymczasową
  • wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • wewnętrzne szkolenia z obszaru IT
  • dofinansowanie do posiłków

zadania

  • wsparcie użytkownika w rozwiązywaniu problemów sprzętowych
  • instalacja oprogramowania
  • wsparcie działu IT w bieżących pracach
  • diagnostyka, naprawa i konfiguracja urządzań komputerowych
  • budowanie komputerowych stanowisk pracy
  • prowadzenie dokumentacji sprzętowej
  • wsparcie administratorów systemów w ich obowiązkach
  • udział w projektach IT

oczekujemy

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na stanowisku o profilu technicznym (IT, serwis sprzętu komputerowego/elektronicznego)
  • ukończona szkoła średnia o profilu technicznym (lub ukończenie kierunkowych kursów specjalistycznych)
  • umiejętność czytania instrukcji technicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność programowania będzie dodatkowym atutem