technik jakości, bielany wrocławskie

lokalizacja
bielany wrocławskie, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna skrzypczyńska+48 +48 697 700 393
numer referencyjny
/73/07/2019/JS - 59355

opis stanowiska

Dołącz do globalnego lidera sektora automotive i weź udział przy wdrażaniu projektów dla największych europejskich marek samochodowych!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów ( w tym prywatne ubezpieczenie medyczne, karty multisport, dofinansowanie do posiłków, darmowy transport pracowniczy, dofinansowanie do języka angielskiego)
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • ciekawą i pełna wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku

zadania

  • tworzenie programów pomiarowych dla nowych projektów
  • obsługa maszyny współrzędnościowej Zeiss
  • zarządzanie środkami kontrolno-pomiarowymi
  • wzorcowanie podstawowych środków kontrolno-pomiarowych
  • przeprowadzanie prób i testów jakościowych (funkcyjnych, mechanicznych)
  • współpraca z inżynierami przy wdrażaniu nowych projektów
  • raportowanie wyników z przeprowadzonych kontroli
  • praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja, rysunek techniczny, schematy elektryczne)
  • współudział przy tworzeniu dokumentacji jakościowej
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym

oczekujemy

  • umiejętność programów CMM oraz metod pomiarowych - wymóg konieczny
  • wykształcenie techniczne (preferowane: elektryczne bądź mechaniczne)
  • umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi: manualne (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, szczelinomierz), automatyczne (CMM (warunek konieczny), mikroskop, chropowatościomierz), elektroniczne (multimetr)
  • znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość metod kontroli jakości
  • obsługa komputera i pakiet Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • mile widziana znajomość oprogramowania Calipso Basic i Curve oraz doświadczenie w dziale jakości w firmie z branży automotive