technik jakości, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata kulińska+48 +501331302
numer referencyjny
/277/09/2020/MK - 65561

opis stanowiska

Pracuj z nami w firmie, która umożliwi Ci rozwój w branży produkcyjnej! Podejmij współpracę z firmą z długoletnim doświadczeniem, dla której poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technik Jakości.

oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • umowę o pracę tymczasową
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • atrakcyjny pakiet benefitów

zadania

  • aktualizacja/tworzenie dokumentacji QMS
  • analizowanie i przygotowywanie raportów jakościowych
  • prowadzenie szkoleń z zakresu jakości
  • transfer dokumentacji z bazy MDI do ematrix (PLM)
  • współpraca z działem produkcji oraz działami wspierającymi

oczekujemy

  • znajomości wymagań ISO 9001 i stosowanie się do wewnętrznych procedur
  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • komunikatywności i dokładności
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku