technik liniowy, skarbimierz-osiedle

lokalizacja
skarbimierz-osiedle, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aneta kucharska+48 665301003
numer referencyjny
/245/11/2019/AK - 61482
klient
Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Czek

opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego technika liniowego, który usunie każdą awarię z maszyn produkcyjnych w naszej słodkiej Fabryce Czekolady w Skarbimierzu - Osiedle. Jeżeli posiadasz wykształcenie mechaniczne/elektryczne, a czytanie instrukcji technicznych to dla Ciebie nic trudnego nie trać ani chwili i zaaplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie przez Klienta w renomowanej, międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią miesięczną,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pracowniczy program emerytalny, multisport),
  • bezpłatny transport z wybranych miejscowości np. z Brzegu, Nysy, Lewina Brzeskiego, Namysłowa, Wiązowa,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • miłą atmosferę pracy w słodkiej fabryce czekolady :)

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • konserwacja urządzeń i utrzymanie ruchu na linii,
  • obsługa techniczna maszyn, urządzeń i instalacji,
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem,
  • definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne,
  • bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe (z zakresu mechaniki, mechatroniki, ślusarstwa, elektryki, elektromechaniki),
  • umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych,
  • umiejętności czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznych,
  • samodzielności w działaniu oraz aktywnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym