technik montażu szaf sterowniczych, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
5,000 - 7,000 PLN / M-C

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/303/03/2019/AP - 57335

opis stanowiska

Dla naszego Klienta jednego z największych międzynarodowych koncernów z branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik montażu.

Masz wykształcenie techniczne oraz posiadasz znajomość schematów elektrycznych?

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś.

oferujemy

  • ciekawą pracę w której naprawdę wiele możesz się nauczyć
  •  stabilne zatrudnianie w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • bardzo dobre wynagrodzenie, stawka wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych przez umiejętności + premie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa no okres próbny następnie umowa na czas nieokreślony)
  • świadczenia socjalne: ubezpieczenie grupowe, bony na święta, premie roczne
  •  świetna atmosfera, zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy, wysoki standard zakładu
  • możliwość zdobycia doświadczania i cenionych na rynku pracy certyfikatów

zadania

  • montaż układów automatyki napędów, montaż instalacji elektrycznych (praca przy montażu szaf sterowniczych)
  • wsparcie działu serwisu
  • praca na miejscu i u Klienta (sporadyczne wyjazdy)

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra znajomość schematów elektrycznych
  • doświadczenie w pracy przy montażu szaf sterowniczych będzie dodatkowym, atutem