technik narzędziowy, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka węglewicz+48 661 501 401
numer referencyjny
/24/11/2018/AW - 55020

opis stanowiska

Znasz się na serwisowaniu i remontach maszyn produkcyjnych? Potrafisz obsługiwać m.in. tokarki, frezarki? Nie czekaj, aplikuj i zostań pracownikiem międzynarodowego producenta opakowań z tworzyw sztucznych przeznaczonych dla rynku konsumenckiego oraz gastronomicznego!

oferujemy

  • pracę bezpośrednio w strukturach firmy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 3000 zł brutto) i premie (do 300 zł)
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia doświadczenia
  • benefity - m.in. karta Multisport, dofinansowania urlopów, zniżki na bilety do kina

zadania

  • przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego
  • kontrola pracy maszyn, przeprowadzanie konserwacji i napraw
  • obsługa maszyn i urządzeń (tokarki, frezarki)

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia przy obsłudze maszyn - tokarki, frezarki
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym
  • mile widziane uprawnienia SEP (nie wymagane)