technik obiektu, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

anna popiołek+48 667410083
numer referencyjny
/276/10/2018/AP - 54449

opis stanowiska

Posiadasz wykształcenie techniczne? Masz umiejętności z zakresu znajomości instalacji elektrycznych, hydraulicznych, wentylacji i klimatyzacji oraz doświadczenia w powiązanych branżach? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi "TAK", to oferta właśnie dla Ciebie. Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • obsługa i utrzymanie ruchu urządzeń, instalacji i systemów (wentylacji i klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych, grzewczych, wodnokanalizacyjnych)
  • usuwanie awarii urządzeń, instalacji i systemów
  • przeglądy i konserwacje urządzeń i instalacji
  • współpraca z Najemcami Obiektu
  • raportowanie prac
  • monitorowanie mediów

oczekujemy

  • gotowość do pracy dwuzmianowej
  • minimum kilka miesięcy doświadczenia w branży technicznej
  • wykształcenie techniczne zawodowe
  • znajomość instalacji elektrycznych, hydraulicznych, wentylacji, wentylacji i klimatyzacji w stopniu podstawowym
  • umiejętności komunikacyjnych i sumienności w wykonywanych zadaniach
  • znajomości Pakietu MS Office oraz oprogramowania Windows