technik operator liniowy, płońsk

lokalizacja
płońsk, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

sylwia wójcik+48 +48501326691
numer referencyjny
/221/10/2020/SW - 66047

opis stanowiska

Posiadasz zmysł techniczny i chcesz pracować na produkcji? Do tego szukasz stabilnego zatrudnienia? Zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Płońsk

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • praca w systemie 4 brygadowym (3 zmiany),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bezpłatny transport do pracy z: Radzanowa, Kobylnik, Czerwińska, Nowego Miasta, Śródborza,

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń,
  • współpraca z Działem UR w zakresie działań prewencyjnych i remontowych,
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • bieżąca ewidencja i kontrola parametrów produkcyjnych,
  • diagnostyka, usuwanie drobnych awarii, prace modernizacyjne,

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych - min. 1 rok,
  • obsługa komputera i pakietu MS Office w podstawowym zakresie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność diagnozowania awarii i naprawy maszyn i urządzeń,
  • umiejętność pracy w zespole,