technik operator, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/256/12/2020/MC - 67132

opis stanowiska

Posiadasz roczne doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych i

chcesz się dalej rozwijać?

Mamy idealną ofertę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem od 25 zł brutto/h.

Nie wahaj się, aplikuj!

Gwarantujemy bezpłatny transport z:

Placu Grunwaldzkiego, Dworca Autobusowego i

FATu.

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniej współpracy
  • stawkę 25 zł brutto/h + 2 zł do każdej godziny nocnej
  • premię kwartalną zależną od frekwencji i produktywności
  • pakiet benefitów: kartę sportową i opiekę medyczną
  • rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz

zadania

  • wsparcie techniczne operatorów produkcji
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • usuwanie prostych awarii sprzętowych
  • raportowanie wskaźników do lidera

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia - warunek konieczny,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji w charakterze operatora maszyn, technika lub ustawiacza maszyn
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej w systemie 10-godzinnym - 6-16 oraz 16-02(z możliwością uelastycznienia grafiku)

To oferta dla Ciebie? Aplikuj przesyłając swoje CV, a my oddzwonimy, żeby porozmawiać o ofercie!