technik produkcji, skarbimierz

lokalizacja
skarbimierz, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/123/06/2019/MP - 58884

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku?

Masz wykształcenie techniczne lub doświadczenie w środowisku produkcyjnym? Lubisz majsterkować i chciałbyś rozwinąć swoje kompetencje zawodowe?

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywa stabilnej i długoterminowej współpracy,
  • możliwości rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia i szkolenia na stanowisku pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.

zadania

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • przygotowanie maszyn do produkcji według planu, wykonywanie przeglądów,
  • wykonywanie przezbrojeń, ustawianie maszyn i zmiany parametrów,
  • uzupełnianie części do produkcji,
  • kontrola jakościowa produktu, uzupełnianie dokumentacji.

oczekujemy

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność diagnozowania i usuwania drobnych awarii w układach mechanicznych.

Aplikuj lub skontaktuj się z nami pod nr tel. 667 890 038