technik serwisu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta seroka+48 667580053
numer referencyjny
/42/12/2018/ES - 55472

opis stanowiska

Znasz maszyny i urządzenia elektryczne oraz układy sterowania? Chcesz podnosić swoje kwalifikacje w firmie, będącej globalnym liderem w technologii czyszczenia?

Nie czekaj, aplikuj już dziś na ofertę pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego)
  • samochód warsztatowy, laptop, telefon
  • szkolenia produktowe, wdrożeniowe, merytoryczne

zadania

  • naprawa maszyn w warsztacie naprawczym oraz u klienta
  • dostawa do klienta maszyn zastępczych lub maszyn po naprawie
  • przygotowywanie protokołów napraw
  • kontrola stanu magazynu części
  • obsługa systemu rejestracji napraw
  • utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie umawiania terminów, organizacji wysyłki i transportu maszyn, przyjmowania i wydawania maszyn

oczekujemy

  • wykształcenia średniego (elektryczne, automatyka, robotyka)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnień elektroenergetycznych do 1 kV (grupa l)
  • prawa jazdy kat. B
  • komunikatywności, otwartości i samodzielności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane