technik serwisu, niepołomice

lokalizacja
niepołomice, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina szaruga-pichór+48 605264588
numer referencyjny
/130/02/2021/KS - 68002

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie jako serwisant urządzeń elektronicznych? a może jesteś pasjonatem elektroniki? Mamy idealną ofertę! Dołącz do firmy, tworzącej innowacyjne systemy kierowania przepływami i energią elektryczną. Aplikuj już dziś.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • umowę o pracę na jedną zmianę
  • wynagrodzenie pomiędzy 4000 a 5000 brutto

zadania

  • naprawa i serwis urządzeń elektronicznych
  • wypełnianie raportów dotyczących napraw
  • komunikacja z przedstawicielami/ klientami zagranicznych firm

oczekujemy

  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku serwisanta urządzeń elektronicznych
  • wykształcenie średnie (technik elektronik/ elektryk)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • umiejętność lutowania komponentów powierzchniowych
  • znajomość IPC610//7711 będzie dodatkowych atutem