technik serwisu, olkusz

lokalizacja
olkusz, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela przyborowska+48 697200659
numer referencyjny
/304/12/2018/IP - 55727

opis stanowiska

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki;
  • Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia;
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole;
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające oraz wsparcie merytoryczne;
  • Zapewniamy szkolenie i możliwość uzyskania uprawnień zawodowych (UDT – obsługa oraz konserwacja wózków widłowych , SEP do 1KV, GAZ);
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia;
  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy, pakiet kulturalny i inne).

zadania

  • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta;
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych czynności;
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • zlecanie usuwania awarii.

oczekujemy

  • Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne;
  • Mile widziane co najmniej 2 lat praktyki w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka;
  • Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników;
  • Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych;
  • Zamiłowania do mechaniki i elektryki;
  • Kreatywności i operatywności;
  • Odpowiedzialności, solidności, samodzielności;
  • Prawa jazdy kat. B.