technik serwisu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/560/06/2018/KG - 52240

opis stanowiska

Pracuj w międzynarodowej firmie produkującej najwyższej klasy wózki widłowe! W firmie, która jest na rynku od ponad 60 lat jako solidny i rzetelny pracodawca!

oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie w systemie: podstawa + system premiowy,
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • rozbudowany pakiet szkoleń wdrażających,
  • benefity takie jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne dla dzieci pracowników,
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę
  • profesjonalne podejście do wdrożenia pracownika

zadania

  • diagnoza i naprawa usterek, bieżące serwisowanie i konserwacja wózków widłowych
  • doradztwo i diagnozy techniczne
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

oczekujemy

  • min. roczne doświadczenie w zawodzie mechanika, elektromechanika lub serwisanta
  • znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych oraz układów sterujących
  • prawa jazdy kat. B