technik serwisu, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/490/11/2018/MK - 55322

opis stanowiska

Instalacje i praca z maszynami nie są Ci obce ?

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko technika serwisu i zapraszamy do aplikacji od zaraz!

oferujemy

  • umowa o prace bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości rozwoju
  • pakiet socjalny: (pakiet opieki zdrowotnej dla rodziny, ubezpieczenie NNW, karta sportowa, uznaniowe premie kwartalne, samochód słuzbowy z możliwością prywatnego korzystania)
  • szkolenia zagraniczne na terenie Europy

zadania

  • instalacja i naprawa wykrawarek mechanicznych oraz urządzeń automatyzacji
  • doradztwo aplikacyjne
  • szkolenia klientów

oczekujemy

  • wykształcenie średnie (preferowane kierunki: mechatronika, elektrotechnika, elektronika)
  • doświadczenie (1-2 lata) na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy z maszynami lub w utrzymaniu ruchu
  • dyspozycyjność i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka (angielski lub niemiecki) na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność i zdolność do podejmowania decyzji