technik utrzymania ruchu (belgia), erembodegem

lokalizacja
erembodegem, zagranica
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
2,800 - 3,200 € / M-C

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

elżbieta milewska+48 605124649
numer referencyjny
/271/06/2019/EM - 59013

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym technikiem utrzymania ruchu i pragniesz zmienić pracę na lepszą?Interesuje Cię praca za granicą, w której będziesz się mógł swobodnie komunikować w j.angielskim?

Zapoznaj się z naszą ofertą.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem wiodącej agencji pracy w Belgii
  • atrakcyjną stawkę między 2800 a 3200 euro + bony żywnościowe
  • pracę w systemie zmianowym
  • zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • opiekę koordynatora
  • pracę w branży spożywczej: wyroby cukiernicze

zadania

  • naprawa maszyn i instalacji w parku maszyn
  • modyfikacja i optymalizacja pracy maszyn
  • czytanie i interpretowanie PLC (Siemens S5, S7)
  • prace administracyjne związane ze zgłaszanymi usterkami i awariami

oczekujemy

  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (technik utrzymania ruchu)
  • umiejętności interpretowania PLC (Siemens S5, S7)
  • wiedzy oraz umiejętności z zakresu mechaniki oraz elektryki
  • komunikatywnej znajomości j.angielskiego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • możliwości wyjazdu własnym autem
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem