technik utrzymania ruchu w toyota, jelcz-laskowice

lokalizacja
jelcz-laskowice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

weronika giełczyńska+48 695 705 805
numer referencyjny
/81/07/2020/WG - 64417
klient
Toyota Motor Manufacturing Poland Jelcz

opis stanowiska

Chcesz mieć swój udział w powstawaniu samochodów znanych i docenianych na całym świecie? Zadowolenie klientów, wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania to wartości, z którymi się utożsamiasz? Dołącz do Toyota Motor Manufacturing Poland, światowego lidera w swojej branży!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach bezpieczeństwa
  • wsparcie zespołu, szkolenie, możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pakiet benefitów (dofinansowywane posiłki, dojazdy, opieka medyczna itp.)

zadania

  • nadzór nad bezpiecznym funkcjonowaniem urządzeń poprzez realizowanie bieżących napraw, tworzenie planu przeglądów oraz analizę przyczyn awarii
  • programowanie maszyn i systemów CNC&PLC, modyfikacja oprogramowania
  • praca z dokumentacją techniczną, wdrażanie usprawnień

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie: kierunek mechatronika
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • wiedza z zakresu elektryki, automatyki, sterowników PLC i obrabiarek CNC
  • samodzielność w diagnozowaniu usterek
  • angielski w stopniu umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (4 brygady)